Rubriky

Kontaktujte nás

FORNIA s.r.o.

Hudcova 78b
612 00 Brno

Tel.: +420 732 239 823
Fax: +420 378 770 362
E-mail: info(zavinac)fornia.cz

Objednávky na tel. přijímáme
v Po - Pá od 9:00 - 16:00

Partneři


Změkčovač vody OPTIM 30 Compact

Připojení: 1", množství náplně: 30l, nominalní průtok: 1,1 m3/hod

Objednácí kód: 94039519
Cena: 20569,- Kč s DPH
(bez DPH: 16999,- Kč)
Výrobce: WATERFILTER
Kategorie: Kompaktní
Dostupnost: Skladem
Záruka: 2 roky
Počet (kus):

Předností změkčovače OPTIM Compact:

 

• Kompaktní změkčovač určený pro městské byty
• Příjemný vzhled
• Velice efektivně odstraňuje vodní kamen a snižuje tvrdost
• Nízké provozní náklady
• Elektronické řízení – počítač, vizuální kontrola cyklu
• Plně automatické – regenerace dle objemu
• Kvalitní filtrační hmoty. Doba užívání do 15 let.
• Kalich změkčovače tipu „kabinet“
• Možnost naprogramování spotřeby soli během regenerace

 

Změkčovače vody se používají na změkčení vody, tj. odstranění soli tvrdosti. Měkká voda nejen blahodárně působí na kůži, vlasy, praní prádla, ale zabraňuje i vzniku vodního kamene na sanitární technice, boilerech, koupelnách, záchodech atd.

Změkčovače se instalují na vstupní potrubí do objektu, a tím pádem jsou určené k úpravě pitné a užitkové vody ve všech odběrných místech.

Změkčovač OPTIM 08 Compact bohatě postačí pro 2-člennou rodinu žijící v rodinném domě nebo bytě. Instalace je velmi jednoduchá. Dostanete od nás kompletní manuál v češtině a instalaci zvládnete max. do 1 hodiny. Všechny modely změkčovačů mají 1” připojení do potrubí s vnějším závitem.

Je to plně automatické moderní zařízení, které efektivně odstraňuje z vody soli tvrdosti. Kalich změkčovače typu „kabinet“ umožňuje instalaci například v koupelně. Nádoba na ionex a regenerační nádoba v tomto případě jsou umístěny v jednom vzhledově příjemném kalichu.

Naše změkčovače mají moderní řídící hlavice General Electric Osmonics Autotrol, které jsou řízené počítačem. Umožňují individuální nastavení změkčovače podle potřeb každého zákazníka. Řídicí jednotky mají vestavěnou záložní baterii, takže při krátkodobém (do 12hod) odpojení elektrického proudu, nastavení počítače zůstává.

Elektronická řídicí jednotka LOGIX sleduje průtok vody, a sama řídí regenerační a proplachovací cykly dle aktuální spotřeby vody.

Změkčovače se liší pouze rozměry a typem řídící hlavice. Princip fungování je stejný. Ostatní charakteristiky jako je: nominální/maximální průtok, pokles tlaku, rozměry atd. najdete v tabulce technických informací.

Související produkty